21 жовт. 2022

Про організацію освітнього процесу

У зв'язку з ускладненням безпекової ситуації та зростанням захворювання на COVID-19, з метою максимального убезпечення всіх учасників освітнього процесу.
14 жовт. 2022

Про організацію освітнього процесу

У зв'язку із масованими ракетними обстрілами території України, керуючись Законами України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", "Позашкільну освіту", враховуючи рекомендації МОН України освітній процес у закладі ПЕРЕВЕДЕНО В ДИСТАНЦІЙНИЙ ФОРМАТ З 17 ПО 21 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ.
10 жовт. 2022

Про організацію освітнього процесу

У зв'язку із масованими ракетними обстрілами території України 10 жовтня 2022 року, керуючись Законами України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", "Позашкільну освіту", враховуючи рекомендації МОН України освітній процес у закладі ПЕРЕВЕДЕНО В ДИСТАНЦІЙНИЙ ФОРМАТ З 10 ПО 14 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ.
1 вер. 2022

Про початок 2022/2023 навчального року

З 01 вересня 2022 року освітній процес в закладі здійснюватиметься: 01,02 вересня 2022 року - у дистанційному форматі, з 05 вересня 2022 року - у змішаному форматі.
13 черв. 2022

Звіт керівника закладу

15 червня 2022 року о 15.00 годині відбудиться звіт керівника закладу перед педагогічним колективом, батьківською громадськістю в дистанційному режимі
17 трав. 2022

Тиждень безпеки дорожнього руху «Правила дорожнього руху-твої правила!»
9 трав. 2022

Підготовка да НМТ-2022

Повідомляємо, що відповідно до листа управління освіти Кропивницької міської ради від 29 квітня 2022 року № 811/1-01-12, з метою систематизації знань випускників для успішного складання національного мультипредметного тесту, протягом травня-червня 2022 року в рамках онлайн-інтенсиву «Підготовка до НМТ - 2022», будуть проведені вебінари для учнів 11 класів.
9 трав. 2022

До уваги учнів 9-х класів

12 травня о 15.00 в РЦПО ім. О.С. Єгорова буде проведено профорієнтаційний захід "Якісна профільна освіта кожній дитині" в рамках проєкту "Обери майбутню професію".
3 трав. 2022

Про поширення інформації про чат-бот «Залишайся в безпеці» з метою протидії торгівлі людьми

1 трав. 2022

Підсумки проведення Тижня БЖ "Обережно: небезпека!"