ДЮЦ "Перлинка"

Історія створення

1 вересня 1994 року згідно наказу управління освіти Кіровоградського міськвиконкому № 279 від 29.08.94 у Кіровоградській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відчинив свої двері для дітей фізично-естетичний центр, де функціонувало безліч гуртків: рукоділля, образотворче мистецтво, хореографія,  вокальний ансамбль, спортивні секції, гімнастика , туризм. Очолила колектив центру енергійна і творча Тарасова Людмила Олександрівна.

Плідно і натхненно працював колектив центру. Пізніше фізично-естетичний центр став центром позашкільного виховання, у 1999 році отримав назву "Перлинка", а в 2001 році - перейменований на центр дитячої та юнацької творчості. з 1999 по 2007 рр. центр очолювала творча, креативна особистість, переможниця конкурсу "Вчитель року", Войніцька Тетяна Вікторівна. За час її керівництва центр значно зріс. Вихованці гуртків ставали багаторазовими переможцями міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів та чемпіонатів. Керівники гуртків неодноразово нагороджувалися грамотами управління освіти та подяками від закладу.

з 2007 по 2009 рр. керівництво над центром взяла молода, неординарна особистість - Ковальова Наталія Володимирівна. У 2008 році центр був перейменований на Дитячий юнацький центр "Перлинка" та став складовою школи, яка тепер була перейменована у загальноосвітній навчальний заклад. В часи кризи кількість гуртків значно скоротили, проте це не стало на заваді молодим і енергійним керівникам, які так же, як і раніше, брали участь у конкурсах, фестивалях, чемпіонатах.

З 2009 по 2010 рр. ДЮЦом "Перлинка" керувала Писана Юлія Юріївна. Вмілий директор, вона змогла організувати колектив, згуртувати їх.

З 2010 по 2012 рр центром керує Юхименко Ольга Петрівна. Сучасний підхід, оригінальне бачення, захоплення власною справою відкрило нове дихання ДЮЦу "Перлинка". Списки вихованців гуртків стали довшими, бажаючих стати частинкою дружної  творчої сім’ї стало набагато більше. Творчий потенціал центру, професіоналізм його вихованців та керівників значно зріс.

З 2012 року центр очолює Тустановська Інна Анатоліївна - молодий та переспективний керівник із власним підходом до справи, з творчим натхненням та креативним мисленням.

З 2016 дитячим юнацьким центром "Перлинка" керує Ваврічіна Лілія Василівна. Людина творчого підходу, високого рівня життєвої компетенції, наявності креативних здібностей, врівноваженості й організованості.

З 05 грудня 2022 року юнацьким центром "Перлинка" керує Романюк Наталія Вікторівна. Креативна особистість, ініціативна, завжди прагне до інновацій та перспектив.