12 квіт. 2024

Тиждень БЖ "Дарма не бійся, але стережися!"
9 квіт. 2024

УВАГА!!!

З 10.04.2024 року заклад освіти переходить на змішену форму навчання
21 бер. 2024

Увага! Канікули!

Увага! Канікули! З 25.03.2024 р. по 31.03.2024 р. - весняні канікули.
21 бер. 2024

Участь у Всеукраїнських змаганнях "Пліч-о-пліч"

Учні закладу приймають активну участь у Всеукраїнських змаганнях "Пліч-о-пліч".
5 бер. 2024

Подяка

Заклад отримав подяку педагогічному колективу від імені науково-педагогічних працівників та колективу Льотної академії НАУ за якісну підготовку випускниці Непорожньої Поліни Олексіївни
24 лют. 2024

Ми у півфіналі турніру з природничо-математичних наук!

24 лютого 2024 року команда закладу приймала участь у півфіналі міського турніру з природничо-математичних наук на базі Муніципального ліцею.
22 лют. 2024

Участь у міському турнірі-вікторині з природничо-математичний наук

22 лютого 2024 року дві команди здобувачів освіти 8-9 класів під керівництвом Оксани Пасеки та Анатолія Високіх прийняли участь в міському турнірі-вікторині з природничо-математичних наук.
5 лют. 2024

З 29 січня по 02 лютого 2024 року в закладі пройшов Тиждень БЖ "Здоров'я - це благо, дане нам природою"
16 лист. 2023

Тиждень БЖ "Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра..."