105 річниця від дня народження В. Сухомлинського

Василь Сухомлинський – видатний педагог сучасності.

28 вересня 2023 року виповнюється 105 років від дня народження видатного українського педагога, письменника, суспільного діяча, вченого зі світовим ім’ям Василя Олександровича Сухомлинського, який все своє життя присвятив вихованню й навчанню молоді, а його творча спадщина з роками не втрачає своєї актуальності.

Різноплановий і багатоаспектний творчий доробок В. О. Сухомлинського складає 48 книг, 500 наукових статей, більше як 1500 оповідань і казок для дітей. Твори Василя Сухомлинського перекладені 59 мовами народів світу. Найбільш відомі книги: «Серце віддаю дітям», «Народження громадянина», «Павлиська середня школа», «Як виховати справжню людину», «Сто порад учителеві», «Розмова з молодим директором», «Книга про любов» та інші.

З метою вшанування пам’яті видатного педагога в закладі проведено такі заходи: https://www.facebook.com/groups/502090753489525/?ref=share_group_link
Хвилинки-милування природою
Конкурс малюнків до казок та оповідань В.СухомлинськогоЗавітала казка до малят (читання казок В.Сухомлинського)

Цикл бесід з дітьми «Все починається з добра»

Літературний хіт-парад за творами В.Сухомлинського

Бібліотечний урок «Читаємо твори В.Сухомлинського»

Пісні про Батьківщину «До тебе, рідна Україно, я серцем лину!»

Уроки доброти «Мудра людина із щирим серцем»

Презентація «Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського»

Години спілкування  «Щира розмова» (з використанням порад В.Сухомлинського)

Книжкова виставка «Людина з великою душею»