5 лют. 2024

З 29 січня по 02 лютого 2024 року в закладі пройшов Тиждень БЖ "Здоров'я - це благо, дане нам природою"
16 лист. 2023

Тиждень БЖ "Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра..."
16 лист. 2023

"Листи добра"

3 лист. 2023

Гарбузовий fest

1 жовт. 2023

День захисників та захисниць України

15 вер. 2023

Тиждень БЖ "Правила дорожні - корисні для кожного"
8 черв. 2023

Звіт керівника закладу Ірини Майстрової

07 червня 2023 року відбувся звіт керівника закладу Ірини Майстрової за 2022/2023 навчальний рік.
2 черв. 2023

До уваги батьків першокласників 2023/2024 навчального року

Адміністрація Комунального закладу "Преображенська гімназія Кропивницької міської ради" повідомляє, що вільними є 8 місць для зарахування до 1-х класів закладу.
2 черв. 2023

Звіт керівника закладу

Річний звіт директора перед педагогічним колективом, батьками та громадськістю за 2022/2023 навчальний рік
25 трав. 2023

Тиждень БЖ "Їдеш тихо - обминаєш лихо!"

З 22 травня по 26 травня в закладі проходить Тиждень БЖ "Їдеш тихо - обминаєш лихо!"