10 квіт. 2023

Прийом заяв до 1 класу

З 10 квітня 2023 року розпочався прийом заяв до перших класів 2023/2024 навчального року. Заяви подаються через електронну реєстрацію дітей на вебсайті Управління освіти Кропивницької міської ради.
4 квіт. 2023

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом заяв до 1 класу здійснюється з 10 квітня 2023 року по 31 травня 2023 року та на вільні місця після 15 червня 2023 року.
31 бер. 2023

Увага! Весняні канікули!!!

З 03 квітня 2023 року по 07 квітня 2023 року для здобувачів освіти 1-9-х триватимуть весняні канікули. Шановні батьки! 10 квітня 2023 року чекаємо Ваших дітей в закладі на навчання.
6 бер. 2023

Вітаємо наших зірочок!

Вітаємо наших зірочок Ланчуковського Дмитра, Карапетян Богдану за участь у І Всеукраїнському двотуровому конкурсі вокально-інструментального мистецтва імені Миколи Лисенка "Ой, заграйте, музиченьки" (2023) та отримані дипломи І ступеня (другий тур), а також надзвичайно талановиту Малиновську Оксану Вікторівну за високу майстерність збереження культурної спадщини, особистий вагомий внесок у розвиток культурно-естетичного виховання дітей.
28 лют. 2023

Благодійна допомога

Від Благодійного фонду "Безпечне майбутнє" та дитячого фонду UNICEF, за підтримки УО Кропивницької міської ради заклад отримав благодійну допомогу, про що ми вже повідомляли. Водонагрівачі встановлені в корпусі 1 та 2, що забезпечує дотримання Санітарного регламенту. Масляні обігрівачі також були нам необхідні в холодну пору. Встановлюємо баки (складні) для води. Разом до перемоги!

Державний прапор України

На почесному місці Державний прапор України, який отримав заклад в 2015 році від батька учня учасника АТО,
16 лют. 2023

Участь у вебінарі "Інноваційні освітні технології як засіб підвищення якості освіти""

15 лютого 2023 року для вчителів хімії, біології та географії на платформі Meet було проведено вебінар з проблеми: «Інноваційні освітні технології як засіб підвищення якості освіта» (обмін досвідом).
16 лют. 2023

Участь у Профмарафоні: «Вчитель онлайн 5.0».

15 лютого 2023 року директор закладу Ірина Майстрова, заступник директора з навчально-виховної роботи Дмитро Лазаренко зустрілися з представниками освітнього центру "Я і моя школа" (м. Харків) на базі комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького» (вул. Юрія Коваленка, 9а), щодо роботи з пристроєм Cam Touch та взяли участь у тренінгу "Цифрова стратегія особистого бренду"
7 лют. 2023

День безпечного інтернету