14 лют. 2022

Класний ланч

Вітаємо переможців міського конкурсу "Класний ланч"
11 лют. 2022

Відповідно до Указу Президента України № 69 від 11 лютого 2015 року в Україні щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Міністерство освіти і науки України інформує, що відповідно до Указу Президента України № 69 від 11 лютого 2015 року в Україні щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. Міністерством культури та туризму України виготовлені соціальні відеоролики під назвою «Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні». Відеоролики мають позитивні експертні висновки Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення щодо використання їх в просвітницькій роботі.
1 лют. 2022

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО -2022

З 01 лютого 2022 року розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО-2022, яка буде тривати до 09 березня 2022 року.
1 лют. 2022

Оголошення!!!

В корпус № 2 закладу( вул. Преображенська ,103) терміново потрібен КУХАР
31 січ. 2022

До уваги!!!

З 31 січня 2022 року по 11 лютого 2022 року в закладі освітній процес для здобувачів освіти 5-9, 11 класів організовано з використанням технологій дистанційного навчання.
27 січ. 2022

Матеріали та заходи Тижня БЖ
24 січ. 2022

Тиждень БЖ "Здоров'я -запорука успіху"