26 груд. 2022

Подяка закладу

Висловлюється подяка педагогічному колективу, здобувачам освіти та батькам КЗ "Преображенська гімназія Кропивницької міської ради" за активну громадську позицію, патріотизм, небайдужість, вагомий внесок у підтримку військових і розбудову майбутнього нашої країни.
19 груд. 2022

Вітаємо!!!

Вітаємо! Педагогічні працівники нашого закладу успішно закінчили навчання за програмою "Цифрові інструменти Google для освіти" та здобув статус “Заклад освіти - учасник програми Google for Education”
6 груд. 2022

Участь у челенджі "ХУСТИНКУ ОДЯГАЮ- ПЕРЕМОГУ ЗАКЛИКАЮ!"

Педагогічний колектив закладу долучився до челенджу "ХУСТИНКУ ОДЯГАЮ- ПЕРЕМОГУ ЗАКЛИКАЮ!"
4 груд. 2022

Про нагородження переможців конкурсу польської поезії

Сьогодні, 04 грудня 2022 року, переможців конкурсу польської поезії нагородили грамотами та подарунками : теплі слова представниками польського консульства , польської громади в Кропивницькому були сказані про Жигульовцеву Ларису Василівну та Мінчеву Інну
3 груд. 2022

Проведення волонтерської акції "Допомога ЗСУ"

До Дня Збройних сил України
2 груд. 2022

Участь у челенджі "Задонать банкнотою Сковороди на ЗСУ!"

Наш заклад Підтримав челендж "Задонать банкнотою Сковороди на ЗСУ!" від #КЗ_Новомиколаївська_гімназія_Кропивницької_міської_ради та запрошуємо всі заклади міста долучитися до челенджу. Все буде Україна!
26 лист. 2022

Оголошення

В нашому закладі можна буде зарядити гаджети. За наявності електроенергії це можна зробити з 09.00 до 16.00 години.
14 лист. 2022

Про проведення консультацій

з метою надання дієвої допомоги педагогічним працівникам щодо покращення дистанційного навчання, комунальною установою «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради», в період з 14 по 30 листопада 2022 року будуть проведені консультації в режимі онлайн згідно графіку, що додається.
10 лист. 2022

Про проходження опитування

Педагоги, які викладають в 8-9 класах та є учасниками проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність", проходять до 15 листопада 2022 року опитування, яке допоможе зрозуміти результат участі у проєкті.
1 лист. 2022

Про організацію освітнього процесу

До уваги! З 31 жовтня 2022 року освітній процес в закладі відновлено в змішаному форматі.