10 трав. 2023

Всеукраїнська онлайн-руханка

Разом з Національним Реєстром Рекордів України долучилися до наймасштабнішої онлайн-руханки
5 трав. 2023

Увага! Важлива інофрмація

Увага!! З метою максимального убезпечення всіх учасників освітнього процесу 1-9-х кл. ‼️08.05 та 09.05.2023 заклад працює дистанційно ‼️. Гуртки ДЮЦу "Перлинка" також переходять на дистанційну форму.
27 квіт. 2023

27 квітня 2023р. у заклад завітав представник відділу протидії кіберзлочинам в Кіровоградській області Департаменту кіберполіції НПУ.

18 квіт. 2023

Подяка

Заклад отримав подяку за участь у VII Всеукраїнській акції "Нарру Мяу для Мурчика"
14 квіт. 2023

З 10 по 14 квітня 2023 року проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Помічай, упізнавай, поводься безпечно!» Проведенню тижня передувала велика підготовча робота: співбесіди з вчителями та класними керівниками, розроблення плану, оформлення виставок, стендів, буклетів. Всі заплановані заходи у рамках Тижня пройшли організовано.
14 квіт. 2023

День ЦЗ

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 14 квітня 2023 року у закладі відбувся День цивільного захисту.
13 квіт. 2023

Місячник захисних споруд цивільного захисту

Протягом квітня в закладі проходить Місячник захисних споруд цивільного захисту. Працівники ознайомились із Рекомендаціями Головного управління Держпроспоживслужби в Кіровоградській області, мета яких - це забезпечення та підтримка безпечних умов перебування людей в укриттях, у тому числі в питаннях санітарії та гігієни.
12 квіт. 2023

Благодійна акція

"Великодній кошик для ЗСУ"
11 квіт. 2023

«Якісна профільна освіта кожній дитині»

Профорієнтаційний захід «Якісна профільна освіта кожній дитині» в рамках проєкту «Обери майбутню професію»
11 квіт. 2023

Профорієнтаційний захід "Якісна профільна освіта кожній дитині"

11 квітня 2023 року здобувачі освіти 9-х класів закладу стали учасниками профорієнтаційного заходу "Якісна профільна освіта кожній дитині" в рамках проєкту "Обери майбутню професію", який відбувся на базі Кіровоградського фахового медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна. Учні дізналися більше про професійно-технічну освіту, яку можна здобути в навчальних закладах Кропивницького.