25 квіт. 2022

Тиждень БЖ, Тиждень безпеки дитини та День цивільного захисту «Обережно: небезпека!»
15 квіт. 2022

Початок реєстрації до першого класу ЗЗСО

Шановні батьки майбутніх першокласників! Раді оголосити, що відповідно до наказу на офіційному вебсайті закладу https://preobragenska.klasna.com/uk/site/entertainment-rules.html з 15 квітня 2022 року розпочинається прийом заяв до 1-х класів закладу.
15 бер. 2022

Електронні ресурси

Для організації ефективного процесу навчання рекомендуємо використовувати електронні ресурси за посиланнями
11 бер. 2022