12 квіт. 2012

Суботник

На виконання рішення виконкому Кіровоградської міської ради "Про проведення міської акції "Чисте місто" 12 квітня 2012 року в навчальному закладі проведено суботник по впорядкуванню прилеглої та закріпленої за закладом території.
15 бер. 2012

Регіональний проект "Стоп, радон"

15 березня 2012 року вчителем з предмету "Основ здоров'я" Козачинською І.В. був проведений урок на тему "Стоп, радон" з учнями 8-А класу
9 бер. 2012

Пройшло свято 8 Березня!!!!

6 березня в актовому залі відбувся святковий концерт для працівників школи, присвячений 8 Березня. Свято відкрили імпозантні хлопці в ролі Джеймсів Бондів (Бандурко Максим, Талащенко Влад, Донченко Максим, Барбанов Андрій
2 бер. 2012

КВНівці стали переможцями!!!!!

Нарешті це сталося! Подія, на яку чекали три роки сколихнула стіни нашого закладу.
29 лют. 2012

Увага!!!!Про перенесення весняних канікул.

У звязку із закінченням опалювального сезону весняні канікули переносяться на...
27 лют. 2012

УВАГА!!!!Про перенесення робочих днів у 2012 році .

Про перенесення робочих днів у 2012 році .
14 лют. 2012

Про відпрацювання навчального матеріалу в початковій школі

У зв’язку з тимчасовим призупиненням навчально-виховного процесу в початковій школі навчального закладу з 08 по 10 лютого 2012 року та з метою відпрацювання навчального матеріалу
8 лют. 2012

Початок занять на 09 та 10 лютого 2012 р.

У зв'язку зі зниженням температурного режиму в закладі заняття будуть починатися о 9.00 годині!!!!
6 лют. 2012

День безпечного Інтернету

7 лютого 2012 року за ініціативою Європейської комісії в Україні проходитиме День безпечного Інтернету, організаторами якого є Коаліція за безпеку дітей В Інтернеті, яка створена компанією «Майкрософт Україна».