22 вер. 2012

День міста

22 вересня 2012 року в рамках відзначення 258-ої річниці з дня заснування міста Кіровограда відбулася урочиста хода від пам'ятника Ангелу-охоронцю міста, в якій взяли участь дитячі танцювальні колективи м. Кіровограда
20 вер. 2012

Дари осені

20 вересня в нашому закладі пройшов традиційний конкурс "Дари осені" - вироби з природного матеріалу.
20 вер. 2012

Свято мікрорайону

Вже традиційно мікрорайони Катранівка та Кущівка святкують "День мікрорайону". Ініціатором став депутат Кіровоградської міської ради Шамардін О.С.
1 вер. 2012

Здоров’я дитини-скарб нації

Першого вересня школярі незалежної держави Україна відзначали День Знань, проте у жителів мікрорайонів Кущівка та Катранівка був ще один привід для святкування. Саме у цей день на вулиці Тульській відбулося відкриття спортивного майданчика.
1 вер. 2012

Знову за парти!

Ви довго чекали цього дня, любі учні та вчителі, і ось він настав!
31 лип. 2012

Пролунав останній дзвоник

3 травня в нашому закладі пролунав останній двоник для випускників.
28 квіт. 2012

Тривожні Чорнобильські дзвони...

Іноформація про проведення Лінійки Пам'яті Чорнобильської трагедії
26 квіт. 2012

Про перенесення робочих днів

Відповідно до наказу МОН України та наказу Управління освіти Кіроовградської міської ради пренесено навчання у закладі з 30 квітня 2012 року на 28 квітня 2012 року.
25 квіт. 2012

Звітний концерт ДЮЦ"Перлинка"

25 квітня 2012 року в БК авіаторів пройшов звітний концерт Дитячого юнацького центру «Перлинка». Майже дві години тривало феєрично дійство, яке створили керівники та вихованці ДЮЦу
25 квіт. 2012

СТОП РАДОН

В рамках широкомаштабної обласної акції «Стоп радон» 25 квітня о 9 год. у навчальному закладі провели Єдиний урок здоров’я «Стоп радон».