3 груд. 2014

Заходи присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається людством уже протягом 24 років. 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З цієї нагоди, а також продовжуючи працювати над проблемою закладу в НВО №1 відбулися наступні заходи: конкурс стіннівок відповідної тематики ,класні виховні годин та бесіди ,зустріч з представником Обласного благодійного фонду « Збережи життя»,яка прочитала актуальну та змістовну лекцію « Вбережи себе від ВІЛ»
2 груд. 2014

«Міс Осінь» – щорічне свято краси!

27 листопада 2014 року у НВО №1 розпочався щорічний найочікуваніший та найулюбленіший конкурс - конкурс краси « Міс Осінь -2014»
1 груд. 2014

Ми завжди з вами,герої

21 листопада 2014 року в НВО №1 відбулася Лінійка пам’яті загиблим воїнам АТО
25 лист. 2014

Свято "Осінній калейдоскоп"

В рамках проведення Місячника української писемності та мови в НВО №1 продовжується цикл заходів ,метою яких є повага до рідної мови ,української землі ,її природи. Тому й обрали першокласники (1-В клас) й класний керівник Сорочан Т.В. темою свята «Осінній калейдоскоп»
21 лист. 2014

«Не згасне свічка пам’яті»

20 листопада 2014 року учні НВО №1 брали участь у годині скорботи «Не згасне свічка пам’яті» до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.
14 лист. 2014

Україна – єдина держава!

На теренах нашої України неспокійно. Тільки воля миру, спокою у нашого народу споконвічна.
6 лист. 2014

Місячник української писемності та мови

З 01 листопада 2014 року в НВО №1 розпочався Місячник української писемності та мови
5 лист. 2014

Турнір пам'яті Іллі Волкова з карате

25.10.14 р. у м. Миколаєві відбувся турнір пам’яті Іллі Волкова з карате Кіокушинткай
28 жовт. 2014

Фотовиставка "Слава героям АТО"

В комунальному закладі НВО ЗНЗ І-ІІІ ступенів №1 - ДЮЦ "Перлинка" Кіровоградської міської ради з 20 по 24 жовтня діяла фотовиставка «Слава героям АТО».
27 жовт. 2014

Благодійний розпродаж «Garage Sale»

19 жовтня 2014 року на вулиці Дворцовій, у 12 годині відбувся величезний благодійний розпродаж «Garage Sale»