11 квіт. 2013

Пожежники - вперед!!!

11 квітня 2013 року у приміщенні актової зали ННПК відбувався щорічний фестиваль дружин юних пожежників.
30 бер. 2013

Без зайвих коментарів

Всі, хто був 30 березня 2013 року на обласному чемпіонаті КВНу, знають, як "прозоро" відбувалася там гра. Але з етичних міркувань не будемо переповідати цю історію, яка вже здобула розголосу на все місто, тому просто повідомимо вам інформацію про чемпіонат.
28 бер. 2013

Одні з кращих журналістів

28 березня 2013 року в КДПУ ім. В.Винниченка відбулося нагородження переможців обласного конкурсу "Шкільна журналістика"
27 бер. 2013

В жодній школі Кіровограда такого немає!!!!

Ось уже вчетверте в НВО № 1 проводиться щорічний міні турнір КВН серед класів. Цього року участь взяла рекордна кількість команд - 8. Такої кількості учасників немає навіть на міському чемпіонаті.
26 бер. 2013

Креативна молодь театрального міста

26 березня в залі Кіровоградського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького відбувся гала-концерт міського конкурсу художнього слова та акторської майстерності «Театральна молодь креативного міста» в рамках конкурсу «Театральна весна Кіровоградщини», приуроченого до Міжнародного дня театру.
15 бер. 2013

Світ танцю

15 березня в НВО ЗШ І-ІІІ ст. № 18 відбувся фестиваль "Степові джерела" в номінації "Хореографія".
12 бер. 2013

ДЮЦ "Перлинка" ділиться досвідом роботи

12 березня 2013 року в НВО № 1 відбувся семінар для керівників гуртків – курсантів інституту післядипломної педагогічної освіти ім. В.Сухомлинського.
6 бер. 2013

Зі святом жінок привітали вихованці ДЮЦу "Перлинка"

Ось і настала весна! З її приходом не забарилося і свято 8 березня, яке не оминуло і наш заклад.
23 лют. 2013

Подарунок для чоловіків

22 лютого 2013 року в приміщенні актового залу закладу відбувся святковий концерт з нагоди Дня захисника Батьківщини.
20 лют. 2013

Чемпіони-2013

Як відомо, по загальноприйнятим нормам День сміху відзначають 1 квітня, але у Кіровограді день сміху був сьогодні. Адже саме 20 лютого відбувся фінал щорічного турніру КВК серед шкіл міста.