16 лют. 2013

Свято для душі

16 лютого 2013 року в Кіровоградській обласній філармонії відбувся концерт для учнів, вчителів та батьків нашого закладу.
14 лют. 2013

"Мій зможе" або День Валентина вдався

14 лютого в нашому закладі відбулося традиційне свято, присвячене Дню закоханих
2 лют. 2013

"Олімпійське лелеченя"

02 лютого 2013 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя"
1 лют. 2013

Заклад радо зустрів своїх випускників

1 лютого 2013 року в приміщенні актової зали НВО № 1 відбулася традиційна зустріч випускників усіх років
1 лют. 2013

Найсмішнішими в Кіровограді виявилися "Коні Пржевальського"

На виконання обласної Програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2014 р., відповідно до спільного наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту, Міністерства освіти і науки України від 12.05.2009 №1576/22/392 «Про затвердження положень про чемпіонати та фестивалі клубів веселих та найкмітливіших, плану обласних масових заходів з учнівською молоддю управління освіти і науки облдержадміністрації на 2012-2013 н. р. та з метою створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку дітей та молоді, організації їх змістовного дозвілля, реалізації їх творчого потенціалу
24 січ. 2013

Театральна молодь креативного міста

І знову театрально гурток "Ексклюзив" та молодіжний клуб "Максимум" захищали честь закладу на театральному конкурсі
23 січ. 2013

Маємо знати наше минуле!

23 січня в нашому класі відбувся виховний захід, присвячений 1025-річчю Хрещення Русі
22 січ. 2013

Свято продовжується!

Не зважаючи на те, що новорічні свята вже закінчилися, для деяких учнів закладу вони продовжуються!
20 січ. 2013

Урок з питань ЗНО-2013!

15 січня 2013 року в НВО № 1 проведенні уроки з питань ЗНО-2013 класними керівниками 11-А класу Ковригою Наталією Володимирівною та 11-Л класу Шандрою Валентиною Михайлівною
21 груд. 2012

"Міс Снігуронька-2012"

21 грудня 2012 року в нашому закладі відбувся щорічний конкурс "Міс Снігуронька" за участю учениць 9-11 класів.