Гра "Модель ООН"

24 бер. 2018
23-24 березня на базі НВО №6 відбулася гра "Модель ООН"

Метою гри  було посилення громадянського виховання школярів, ознайомлення із діяльністю ООН та долучення учнів до участі у вирішенні глобальних проблем людства.

Наш навчальний заклад представляв Турцію. На грі учні працювали в комітетах міжнародної безпеки та довкілля, екологічного розвитку, гуманітарних питань і питань культури та в комітеті з правових питань. До  команди увійшли учні 8-10-х класів: Реберт Артем, Бехало Дарина, Мілінчук Олександр та Скотаренко Валерія. Всі учасники гри отримали сертифікати учасника конференції.

Цього року у грі взяли участь старшокласники чотирнадцяти шкіл Кропивницького. Кожен навчальний заклад мав представляти інтереси певної країни на засіданні Генеральної Асамблеї, де дипломати виголосили свої вступні промови. Після засідання розпочалась робота у комітетах, під час якої обговорювались проблемні теми, приймалися рішення та складалися загальні резолюції.

По результатах роботи у кожному комітеті визначали двох найкращих учнів у номінаціях "The best leader" та "The most knowledgeable". Учень НВО №1 Реберт Артем отримав сертифікат у номінації "Найкращий лідер".

Готували учасників команди до гри вчителі НВО №1 Смирнова Н.Б. та Романюк Н.В., а також надавали допомогу у підготовці вчителі Володіна А.О., Короленко Т.О. та Коротка І.М.