Свято першого вересня у закладі

1 вер. 2018
Свято першого вересня - особливий день кожної дитини. День знань об'єднує педагогів, батьків, учнів у дружню міцну родину. Наш заклад розпочав 2018-2019 навчальний рік з пізнавально-розважальних заходів, на яких пройшли фотосесії, конкурси листівок і побажань, інтерактивні ігри, концерт старшокласників для першокласників. Особливим цей день став для учнів 1-А, 1-Б, 1-В класів, які у перше стали на шкільний поріг. Не менш важливим він буде для учнів 11-А та 11-Б класів, яким невдовзі доведеться оберати майбутній фах. Зі словами привітань до великої родини закладу звернулась директор закладу Майстрова І.А. та мама першокласниці Буханенко О.А. І з днем знань!