6 лют. 2023
Підсумки проведення Тижня БЖ

Всі заплановані заходи у рамках Тижня пройшли організовано.

Відповідно до тематики тижня, комплексні заходи були проведені педагогом-організатором Пономаренко А.І. та класними керівниками 1-9-х класів згідно плану  проведення  Тижня знань  безпеки  життєдіяльності.

В 2-А та  2-Б класах класні  керівники Шелест Л.П., Казакова О.В. провели цікаві та  змістовні виховні години «Живи цікаво та безпечно». Учнями 2-Б класу  були виготовлені змістовні лепбуки «Здоровими  бути, це  радісно».

2- А клас  взяв  участь  у  майстер – класі з виготовленні  іграшок- антистрес, класний  керівник  Шелест  Л.П. Класні керівники 3-х класів Гелашвілі Н.І. та Майфат І.Я  разом з учнями  виготовили інформаційні лепбуки "Здоровими бути це радісно". Класний керівник 1-Б Сорочан Т.В., провела заняття з елементами арт-терапії "Мандрівка на казковому автомобілі".

Класні керівники 5-х класів Вольвач Л.Л., Гордова С.А., Голоцван Т.П. провели квест "Наше здоров'я в наших руках". Діти з задоволенням прийняли активну участь у квесті.

Класні керівники 8-хкласів Лапіцька А.М., Майстрова А.В.  та Попова С.А.  підготували разом зі здобувачами освіти гарні та змістовні відеоролики «Цінні рецепти здоров'я від відомих людей».

Протягом тижня в бібліотеці закладу організована виставка «Журба  здоров’я відбирає, а радісна думка  прибавляє».

В конкурсі на кращу літературну казку на тему "Як Дмитрик  потоваришував з радістю" взяли участь активні та творчі учні 5-Б класу,  Богдан Кроть та  Ганська Софія під керівництвом учителя української мови та літератури Лапіцької А. М.  Учні 6-Б класу під керівництвом класного  керівника Логвиненко Т.В. провели майстер-клас з виготовлення антистресової іграшки.

Вчителі інформатики Корінна Т.В., Високіх А.А   разом з класними керівниками 1-9-х класів  підготували та переглянули  презентації «Складові здоров'я» з учнями закладу.

Здобувачі освіти 8- А, 9- А класів під керівництвом класних керівників Кіреєвої Т.С, Лапіцької А.М. підготували інформаційні буклети "Радісно, коли ти здоровий" для учнів 5-Б класу. Класний керівник 9-Б класу Пасека О.В. провела тренінг "Наше здоров'я в наших руках"

Класний керівник 7-В класу Олійник Н.С. працювали разом з учнями над створення колажу "Здоровими будемо- усе здобудемо ".

З  метою підвищення рівня знань дітей про лікувальні властивості рослин, формування в дітей здоров’язберігаючої компетентності, підвищення імунітету і життєвого тонусу класні керівники 1-9- х класів організували та провели виховний захід «Зимове фіточаювання».

Адміністрація закладу здійснює постійний контроль за проведенням бесід з БЖ класними керівниками 1-9-х класів веденням ними документації з БЖ.

Наприкінці Тижня комісія у складі голови комісії Володіної А.О.  та   членів комісії Пономаренко А.І., Яновської І.В. підвели підсумки Тижня. Переможців нагороджено подяками, а саме: колективи 1-Б, 1-В, 2-Б, 3-А,3-В, 4-В, 5-А, 5-Б, 8-А, 8-Б, 8-В, 9-А класів за участь у організації та проведення Тижня БЖ.