Засідання ради лідерів

25 січ. 2023
Представники учнівського самоврядування разом з педагогом-організатором Пономаренко А.І. прийняли участь у засіданні ради лідерів міського парламенту дітей

25 січня 2023 року на базі КЗ "Міський центр дитячої та юнацької творчості", попри постійні тривоги, викликані агресивними діями рф, самі стійкі лідери та координатори учнівського самоврядування взяли участь в засіданні Ради лідерів і координаційної ради парламенту дітей міста Кропивницького. Присутні розглянули питання проєктної діяльності ПД та заходи плану роботи ПД на лютий 2023 року, серед яких: спогади про Героїв Небесної Сотні, День безпечного інтернету, День рідної мови та конкурс "Лідер-року - 2022". Голова ПД Черевко Костянтин ознайомив присутніх з вимогами до конкурсної програми проєкту ПД національно-патріотичного спрямування "Хто ми? Історія і сьогодення!"