КВНівці стали переможцями!!!!!

2 бер. 2012
Нарешті це сталося! Подія, на яку чекали три роки сколихнула стіни нашого закладу.

КВНівці стали переможцями

1 березня цього року в Кібернетико-технічному коледжі відбувся фінал 9 місього чемпіонату гри КВН серед школярів. У фіналі грало 6 команд: школи № 1, 11, 19, 24, 26, 31. Вони змагалися у трьох конкурсах: Візитка, капітанський конкурс та домашнє музичне завдання.

Команда КВН «Коні Пржевальсього» готувалася майже півтора місяця. Адже їм дуже хотілося перемогти, два минулих рази вони посіли 3 та 2 місце.

У першому конкурсі наші веселі та кмітливі в буквальному розумінні змусили зал аплодувати стоячи, сміх не стихав протягом усього їхнього виступу. Крім влучних жартів додалася і відмінна акторська гра, що й допомогло їм випередити суперників в першому конкурсі. Але в другому свої позиції вони дещо здали. Адже в капітанському поєдинку кращі результати, ніж наш Влад Талащенко, показав капітан школи № 31, і «Коні опустилися на другу сходинку.

Вирішальним став третій, останній конкурс “Домашнє музичне завдання ”. Маша Олійник в ролі Оксани Марченко проводила шоу “Кіровоград має талант”. Справді, на сцену один за одним виходили таланти: пластичний етюд від гімнастки Заблоцької Насті, гра на баяні від Постернака Едуарда, ну і, звичайно, самі КВНщики не пасли задніх. Результат— по 5 балів від журі. Таким чином—чемпіоном КВН 2011-2012 н.р. стала команда “Коні Пржевальського”.

Крім грамоти вони отримали і сертифікат на 1000грн. для поїздки на Всеукраїнський фестиваль КВН “Жар-птиця”, що відбудеться восени в Одесі. До того ж честь міста “Коні” захищатимуть і на обласному КВНі.

Нам залишається побажати їм лише успіхів та яскравих перемог.