Пройшло свято 8 Березня!!!!

9 бер. 2012

6 березня в актовому залі відбувся святковий концерт для працівників школи, присвячений 8 Березня. Свято відкрили імпозантні хлопці в ролі Джеймсів Бондів (Бандурко Максим, Талащенко Влад, Донченко Максим, Барбанов Андрій), які подарували жінкам танок та поетичні рядки.Для глядачів співали: Арчілія Гія, сестри Кудін, Максим Донченко з авторською піснею. Новими, неймовірно красивими танками вражав хореографічний ансамбль «Смайлик». Старша група танцювала зворушливий танець про кохання «Скажи чому». Середня група повеселила запальним танком «Ми маленькі діти». А наймолодші подарували два номери  - “Полька” та “Барбарікі”.Не обійшлося таке чудове свято і без веселих і кмітливих, команди КВН “Коні Пржевальського”. Вони показали два номери : “Привітання” та  “Штем”. Святкове танцювальне попурі продемонстрували Бандурко Макс і Мочар Настя в ролі Попандопала та Марусі, і Барбанов Андрій з Остапчук Юлею в ролі Принца і Попелюшки.Анікін Дмитро і Колодій Влад розказували веселі віршики, чим дуже порадували зал. А 7 березня вихованці ДЮЦу “Перлинка” подарували святковий концерт і мешканцям психоневрологічного диспансеру.  Тут також для них танцювали “Смайлики”, розказували віршики, співали Пилипенко Юля, Білоус Оля, Саламаха Таня, Донченко Максим, Клюшник Карина та Сидоренко Карина. Пластичний етюд виконала Заблоцька Настя. Концерт було завершено, але глядачі не хотіли відпускати артистів зі сцени. Тому ще майже пів години вони радували їх піснями, а команда КВН жартами, які, до речі, сприймали дуже позитивно.Заряд емоцій та позитивного настрою отримали і глядачі і артисти. І ми, в свою чергу, вітаємо усіх зі святом весни краси і жіночності і бажаємо любові, добра і щастя.