Виховний захід "Повертайтесь живими!"

16 бер. 2018
15 березня 2018 року в закладі відбувся відкритий виховний захід "Повертайтесь живими!"

Почесними гостями були бійці 3-го полку спеціального призначення, батьки наши учнів, що повернулися з передової, завідувач відділу військово-патріотичного виховання станції юних техніків м. Кропивницького Чорний Павло Георгійович, педагоги, батьки, учні.

Війна на сході України - це тяжка реальність та болісне відкриття у душі кожного українця. У літературно-музичній постановці "Повертайтесь живими!" діти змалювали один день з життя дівчини, батько якої перебуває в АТО. Передали її думки, спогади, переживання. Сподіваємось, що молитва, яку співали вихованці, буде оберігати усіх наших захисників. Захід підготовлений педагогами ДЮЦу "Перлинка", особлива подяка культорганізатору Ковальовій Н.В. та завідувачу ДЮЦу Ваврічіній Л.В.